Uwaga! Włamania do mieszkań na terenie Przasnysza.

Wczoraj przasnyskim policjantom zgłoszono aż dwa włamania do mieszkań na terenie Przasnysza. Sprawca działał w godzinach wieczornych, podczas nieobecności lokatorów.

Wczoraj przed godz. 19:00 mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że nieznany sprawca pod jej nieobecność w mieszkaniu, znajdującym się na parterze w bloku przy ul. Orlika w Przasnyszu, po uprzednim wypchnięciu drzwi balkonowych, wszedł do wnętrza, a następnie dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie około 1000 złotych.

Po godzinie 20:00 przasnyscy policjanci zostali poinformowani o drugim włamaniu, które miało miejsce w bloku przy ul. Osiedlowej w Przasnyszu. Sprawca w tym przypadku, dokonał kradzieży pieniędzy oraz złotej biżuterii o łącznej wartości blisko 1100 złotych. Policjanci zajmujący się na co dzień tego typu przestępstwami ustalili, że obie kradzieże z włamaniem łączy czas i sposób działania sprawcy, co świadczyć może, że mamy do czynienia z tym samym sprawcą.

W każdym przypadku jakichkolwiek podejrzeń, należy niezwłocznie powiadomić policję, dzwoniąc na nr alarmowy 112 lub bezpośrednio do dyżurnego przasnyskiej komendy policji dzwoniąc pod nr 29 7567200.


Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments