Uwaga ślisko! Trzy auta wypadły z drogi na trasie Przasnysz – Ciechanów

Zima nie odpuszcza, na trasach nadal ślisko. Synoptycy i Policja wciąż ostrzegają przed trudnymi warunkami na naszych drogach.

 

Jak informuje jeden z naszych czytelników, podczas dzisiejszej podróży z Przasnysza do Ciechanowa trzykrotnie był świadkiem kolizji drogowych. Trasa została zablokowana, a policja była zmuszona wyznaczyć objazdy.

Pamiętajmy, że mokra lub oblodzona nawierzchnia zmniejsza przyczepności kół do podłoża, co w efekcie wydłuża drogę hamowania i zwiększa ryzyko spowodowania kolizji lub wypadku.

 


 

guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rec
Rec
26 dni temu

Drivery od siedmiu boleści

Driver
Driver
25 dni temu
odpowiada  Rec

Ty stara ku*** od 7 boleśći

Tomek
Tomek
25 dni temu

Jechałem przed tym audi i kobieta spanikowała bo bała się że uderzy w auto przed nią. Na drodze sam lód był w tym miejscu. Więc daruj sobie takie komentarze bo warunki były kiepskie. A jechaliśmy 30 na godzinę. Szkoda auta w rowie ale bywa i tak

Rec
Rec
25 dni temu
odpowiada  Tomek

To się trzyma odstep i nie wali się w hamulec jak w lato . No ale jak się jezdzi i nie myśli się i nie czuje samochodu to tak później jest ….

Miro
Miro
25 dni temu

Kto odpowiada za zimowe utrzymanie drogi Przasnysz -Ciechanów?za wszystkie wypadki i kolizje powinien beknąc z wlasnej kieszeni,tak zaniedbanej drogi w trakcie tej zimy jeszcze nie widzialem,jechałem dzisiejszego wieczora tą droga,masakra,zero posypanego piasku,nie wspominajac juz o soli,szklanka z połyskiem