Uwaga! Skradziono osobowe Audi. Poszukujemy świadków!

Wczorajszej nocy, z prywatnej posesji w miejscowości Łanięta (gmina Krzynowłoga Mała) zostało skradzione Audi A4 koloru czarnego.

 

Skradziono audi A4, czarny sedan, nr rejestracyjny NO 8600S.
Osoby, które widziały samochód proszone są o kontakt telefoniczny 511 495 110 lub bezpośrednio z KPP Przasnysz.
Auto identyczne jak na załączonym zdjęciu.

 


 

guest
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Turysta
Turysta
2 miesięcy temu

Poszukajcie gdzieś za wschodnią granicą

Ait
Ait
2 miesięcy temu

Na AC kasy zabrakło

Marek
Marek
2 miesięcy temu
odpowiada  Ait

AC w samochodzie napewno było, bo to świeży samochód. Mógł być w leasing czy coś w tym stylu. Ktoś tu nie ma pojęcia o życiu, tylko patrzy gdzie kogo może obrazić.

Ait
Ait
2 miesięcy temu
odpowiada  Marek

Chyba nie miałeś nigdy auta w leasingu że wypisujesz takie głupoty. Firma ubezpieczeniowa pokrywa straty i kupujesz nowe auto.

Haha
Haha
2 miesięcy temu
odpowiada  Ait

Hahahha. Proponuję najpierw zapoznać się z masą spraw w których jest AC komplet dokumentow, kluczyki a policja i prokuratura wydaje oświadczenie że auto nie zostało skradzione choć widać to na monitoringu. 🙂 I żadnych pieniędzy nie masz 🙂

Ait
Ait
2 miesięcy temu
odpowiada  Haha

Trzeba wykupić AC w normalnej firmie ubezpieczeniowej PZU, a nie tam gdzie najtaniej wtedy nie będzie bolało i w pełnym wymiarze ubezpieczenia, żaden leasing nie chce ubezpieczenia AC w 50% jak w komentarzu poniżej.

Last edited 2 miesięcy temu by Ait
WPZ
WPZ
2 miesięcy temu
odpowiada  Ait

Jeżeli auto było w leasingu – na co wskazuje nr rejestracyjny – to było ubezpieczone polisą brokerską, a nie w firmie “Krzak”, mędrcy świata monarchowie.

Marek
Marek
2 miesięcy temu
odpowiada  Ait

„Na AC kasy zabrakło” – to twoja wiadomość. Sam to napisałeś a teraz piszesz, że firma ubezpieczeniowa pokryje straty i nagle jesteś ekspertem. Hipokryta.
P.S. Mam kilka samochodów w leasing bo prowadzę firmę, a nie mądrzę się tak jak ty.

rob
rob
2 miesięcy temu

a są ciężarowe ?

zzzz
zzzz
2 miesięcy temu
odpowiada  rob

a czemu miało by nie być… byli zainteresowani audi, a tiry to pewnie w trasie

Kiki
Kiki
2 miesięcy temu

A/C nie zawsze w pełni chroni. Zwłaszcza gdy ktoś wykupił na 50%wartosci , to może trochę boleć … Łapy powinny ucinać za złodziejstwo, i swoją drogą że niby wszędzie kamery a nigdy znaleźć nie mogą no chyba że przez przypadek…

WPZ
WPZ
2 miesięcy temu
odpowiada  Kiki

Nie medrkuj, w leasingach nie ma takich dziadowskich opcji. Sami eksperci się tu wypowiadają. Ludzi okradli, a pajace dyskusje prowadzą, czy tiry są, czy ubezpieczenie, albo że za słabe ubezpieczenie. Niech się lepiej zastanowia, czy nie korzystali ostatnio z jakichś usług dla tego auta i komuś może w oko wpadł łup

Piotr Ł.
Piotr Ł.
2 miesięcy temu

Kur** wszyscy mądrzy w bezimiennych postach a może lepiej skłonić się o wniosek że okradli młodych ludzi którzy zapier*** żeby do czegoś dojść a te mądre komentarze zostawcie sobie szkoda auta i właścicieli

Last edited 2 miesięcy temu by Piotr Ł.