Uwaga !!! Poszukiwany kierowca srebrnego Renault Megane kombi

                                          K  O  M  U  N  I  K  A  T

Policjanci Wydziału  Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu wykonują czynności procesowe  w  sprawie wypadku drogowego zaistniałego w dniu 05 kwietnia 2013r.

Jak ustalili policjanci w godz. 20:00-21:00  na trasie Parciaki-Parciaki Stacja  doszło do śmiertelnego  wypadku drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki Opel Vectra  najechał na leżącego mężczyznę, który na skutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć. Policjanci ustalili, że kilkanaście minut przed wypadkiem tą trasą w kierunku Jednorożca  jechał renaultem megane combi koloru srebrnego mężczyzna, który przed wypadkiem  pomagał rowerzyście podnieść się z jezdni,  po stwierdzeniu, że mężczyzna nie odniósł widocznych obrażeń ciała  odjechał w stronę Jednorożca. Zwracamy się z prośbą do kierującego renaultem o kontakt, ponieważ jego zeznanie umożliwi policjantom ustalenie przebiegu zdarzeń tuż przed wypadkiem.

Kierowcę  renaulta prosimy o kontakt telefoniczny  pod nr tel. 29 756 72 51, przez całą dobę 997 lub osobiście w Wydziale Kryminalnym KPP w Przasnyszu ul. Świerkowa 5.


Oficer Prasowy KPP w Przasnyszu

St.asp.Ewa Śniadowska


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments