Uwaga! Poszukiwana właścicielka mieszkania przy ul. Skłodowskiej w Przasnyszu.

Pilnie poszukiwana jest właścicielka mieszkania znajdującego się w bloku przy ulicy Marii Skłodowskiej – Curie 4 w Przasnyszu.

W znajdującym się na czwartym piętrze mieszkaniu nr 13 najprawdopodobniej doszło do awarii. W tym momencie mieszkanie, jak i cały pion zalewane są wodą.

Z relacji sąsiadów wynika, że lokal zamieszkiwany jest przez starszą kobietę, która wyjechała i niestety nie zostawiła do siebie namiarów.

Prosimy o pomoc w ustaleniu kontaktu do zainteresowanej, bądź najbliższej rodziny.


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aga
Aga
4 lat temu

Straż powinna mieć prawo wejść i szybko działać. Każdy zrozumie zniszczenie zamków.

Marek
Marek
4 lat temu
Reply to  Aga

Jeszcze może w Polskim Radio niech się komunikaty pojawią….

W takiej sytuacji Straż w asyscie Policji wchodzi do mieszkania razem z drzwiami. No ale u nas pewnie właściciel mieszkania pozwałby strażaków o zniszczenie mienia…

Darek
Darek
4 lat temu
Reply to  Marek

Bez przesady, trochę wiary w ludzi. Może gdyby chodziło o blok na ul. Szpitalnej lub Zawodziu to prędzej bym się spodziewał że w trakcie takiej akcji z mieszkania zniknęło milion USD i kilka ton w złocie 🙂 A samo wejście do mieszkania w przypadku gdy nie ma zagrożenia życia i zdrowia proste nie jest … i w sumie dobrze. Nie znam szczegółów ale jeśli do awarii doszło „przed licznikiem” na pionie, to czemu właściciel ma ponosić koszty zniszczenia drzwi, zamka itd.? Dopływ wody można zakręcić i na spokojnie ustalić właściciela. Powiecie ale jak to, święta, sylwester jak tu bez wody…… Czytaj więcej »

Darek
Darek
4 lat temu
Reply to  Aga

@Aga: „Straż powinna mieć prawo wejść i szybko działać. Każdy zrozumie zniszczenie zamków.”

Oczywiście że każdy zrozumie zniszczenie zamków, o ile to nie są jego zamki.
Przy wejściu siłowym drzwi nadają się do wyrzucenia, rzadko kiedy futryna się do czegoś nadaje. Więc to nie jest 100zł tylko kilka tyś. I gdyby okazało się że awaria nie jest z winy właściciela to ja na jego miejscu bym się delikatnie mówiąc wkurzył. A nawet gdyby coś strzeliło już za licznikiem za co odpowiada właściciel, to zakręca się wodę a nie robi się wjazd na chatę z drzwiami 😉

Viola
Viola
4 lat temu

Już wszystko jest w porządku to mieszkanie mojej mamy i wcale nie jest taka tragedia jak to opisane ?