Uwaga! Od 29 października zmiana organizacji ruchu w Przasnyszu

W związku z dniem Wszystkich Świętych, od 29 października do 1 listopada 2023 roku, nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego w rejonie cmentarza parafialnego przy ul. Ostrołęckiej w Przasnyszu.

 

– Burmistrz Miasta informuje, ze w związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych w dniach od 29.10.2023 r. do 01.11.2023 r. zmianie ulegnie organizacja ruchu na drodze gminnej ulicy Ostrołęckiej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Baranowską do skrzyżowania z ulicą Ogrodową według załączonych schematów – czytamy.

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności.

– Rozpoczął się czas przygotowań do dnia Wszystkich Świętych, kiedy znacznie częściej odwiedzamy groby bliskich i wyjeżdżamy na oddalone od miejsca zamieszkania cmentarze. Pamiętajmy, że do takich wyjazdów należy się odpowiednio przygotować. Zachowajmy szczególną ostrożność, by nie paść ofiarą przestępców. Bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nas samych. Aby dni zadumy i pamięci o zmarłych przebiegły spokojnie, apelujemy o zachowanie rozsądku, wzmożoną czujność – ostrzega Mazowiecka Policja.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 miesiąc temu

Dobrze — rok rocznie te same błędy, czy na okres 30-1 listopada nie można by wprowadzić choćby ruchu JEDNOKIERUNKOWEGO od mini ronda ul Ostrołęka i dalej ogrodowa do kolejnego ronda oraz szkolna do skrzyżowania przy SP3
Wtedy cały jeden pas mógłby być parkingiem, a samochody by się nie kotłowały …

a jak wszyscy wiemy w okresie wszystkich świętych jest tam DRAMAT

Jeszcze możecie to na szybko naprawić 🙂 i nie musicie dziękować 😉

Jan z Przasnysza
Jan z Przasnysza
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec

Miejscowi mogą pospacerować, samochody zostawić w garażach lub na własnych parkingach.Ruszaj się ludu.