Uwaga kierowcy! Możliwe utrudnienia w ruchu w związku z planowanym protestem rolników

W najbliższy piątek, 9 lutego, mieszkańcy regionu muszą być przygotowani na planowany protest rolników. Policja zachęca do szukania alternatywnych tras oraz unikania podróży, gdy nie jest to konieczne.

 

W najbliższy piątek, 9 lutego, odbędzie się planowany protest rolników, który może przynieść czasowe utrudnienia na drogach miasta i powiatu ciechanowskiego. Wyruszając w drogę, powinniśmy uwzględnić dłuższy niż zwykle czas dojazdu, albo znaleźć drogi alternatywne.

Rozpoczęcie protestu planowane jest o godz. 10.00 :

  • na drodze krajowej nr 60 Dreglin – Glinojeck,
  • na drodze krajowej nr 60 Gołymin Ośrodek – Ciechanów,
  • na drodze wojewódzkiej nr 616 Grudusk – Ciechanów,
  • na drodze wojewódzkiej nr 617 Przasnysz – Ciechanów.

– Apelujemy do wszystkich kierowców o zrozumienie oraz cierpliwość na drogach. Aby zminimalizować wpływ protestu na codzienne życie, sugerujemy unikania podróży samochodem, jeśli to tylko możliwe. Jeżeli jednak konieczne jest przemieszczanie się, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie trasy i skorzystanie z dostępnych objazdów. Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność i stosować się do poleceń policjantów – informuje asp. Magda Zarembska z KPP w Ciechanowie.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anty protest
Anty protest
14 dni temu

Krowy doić a nie ludziom pracującym życie utrudniać.

Avatar
Avatar
14 dni temu
Reply to  Anty protest

Średniowiecze. Na taczkę i na gnój….

Czesław
Czesław
14 dni temu

Rolnicy chyba nie do końca wiedzą komu chcą dopiec. Zwykli ludzie, kierowcy nic im nie zrobili, swoje uwagi powinni kierować do rządzących a nie utrudniać życie zwykłym ludziom. W ten sposób poparcia społecznego nie zdobędą.

Boguś
Boguś
13 dni temu
Reply to  Czesław

Dokładnie. Zamiast wybrac się pod Sejm Senat KPRM i Min Rolnictwa i tam zrobić paraliż punktowy z wjazdem wyjazdem plus polanie gnojówką to nie, usra..my zycie zwykłym Kowalskim. Uczcie sie od kolegów z Francji czy Holandii

Dekalb
Dekalb
13 dni temu
Reply to  Boguś

Czy ty człowieku wiesz co piszesz we Francji oba pasy jezdni zostały wywiezione ziemią i obsiane agregatem były głęboszowane drogi – u nas to zabawy dziecinne….

Renio
Renio
13 dni temu
Reply to  Czesław

Zgadzam się powinni protestować w identycznej formie jak ci na zachodzie wtedy dopiero dowiesz się co to utrudnienia ale to tylko kwestia czasu…..

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
14 dni temu

Może i ta cała Unia to nie jest ósmy cud świata, ale prawda jest taka że żadna grupa zawodowa nie zyskała tyle na wejściu do Unii co rolnicy…

Anty protest
Anty protest
13 dni temu

Dyskutowałbym. Zyskali nowoczesny sprzęt na kredyt. Ludzie zyskali tanie jedzenie za własne podatki.
Ale jak lud głupi to obcemu panu będzie płacił.

Ignacy
Ignacy
13 dni temu
Reply to  Anty protest

Nowoczesny sprzęt kupiony na kredyt niekoniecznie potrzebny, kupiony tylko po to bo sąsiad ma, to wasz wybór. Kredyt jak się bierze to trzeba spłacać.
Tania żywność to wydaje się, że jest to tylko rolnikom.
Bieda będzie jechała na blokady, wystarczy spojrzeć.

Joanna
Joanna
13 dni temu

Druga grupa 'nad podatnikow’ to górnicy. Kolejne mld z naszych podaykow na 'ratowanie’ zdychajacego górnictwa

Rolnik
Rolnik
13 dni temu

Chcesz mleko i chleb jeść z Ukrainy. Jak tak dalej będzie to masz to zapewnione. Bo my upadniemy. A taki mały rolnik to jeszcze z pasją i miłością to robi duży holding to wiadomo jak produkuje.

Ignacy
Ignacy
13 dni temu
Reply to  Rolnik

Pretensje do Jarka i Matołusza to oni sprzedali was swoich wyborców, to wy bawiliście się z nimi na wiejskich piknikach. Teraz masz pretensje do ciezko pracujących ludzi z miasta i utrudniasz im życie.

Konowal
Konowal
13 dni temu
Reply to  Rolnik

Właśnie widzę jakie sprzęt blokują drogi. Stać na takie traktory i paliwo żeby se po mieście jeździć to ja mogę jeść chleb z Ukrainy. Trza było gospodarkę rozwijać a nie na kilku hektarach siedzieć i sprzęt kupowaći brać pieniądze podatników