Uwaga! GIS wycofuje z obrotu znany produkt z Lidla. W migdałach możliwa obecność kawałków metalu

Trwa proces wycofywania z obrotu niektórych partii produktu „Sol&Mar, połówek migdałów blanszowanych, smażonych z cukrem, miodem i solą” ze względu na możliwą obecność ciał obcych.

 

Główny Inspektor Sanitarny wydał ostrzeżenie publiczne dotyczące wycofania z obrotu niektórych partii produktu „Sol&Mar, połówek migdałów blanszowanych, smażonych z cukrem, miodem i solą”, których głównym dystrybutorem jest LIDL Polska ze względu na możliwą obecność metalowych ciał obcych.

– Główny Inspektor Sanitarny został poinformowany o prowadzonym przez firmę Lidl Polska Sp. z o.o. Sp. k. wycofywaniu produktu Sol&Mar, Połówki migdałów blanszowane, smażone z cukrem, miodem i solą, 150 g, ze względu na informację otrzymaną od hiszpańskiego producenta Borges Agricultural & Industrial Nuts SA o możliwej obecności metalowego ciała obcego w produkcie – informuje GIS.

 

Firma Lidl Polska Sp. z o.o. Sp. k. rozpoczęła wycofywanie produktu z rynku oraz od konsumentów. W sklepach sieciowych oraz na stronie internetowej została umieszczona informacja dotycząca zaistniałej sytuacji i możliwości zwrotu produktu bez konieczności okazania paragonu.

 

Szczegóły dotyczące produktów:

Nazwa produktu: Sol&Mar, Połówki migdałów blanszowane, smażone z cukrem, miodem i solą, 150 g

Data minimalnej trwałości: 02.03.2023 oraz 02.05.2023

Producent: BORGES AGRICULTURAL AND INDUSTRIAL NUTS SA, Hiszpania

Dystrybutor w Polsce: Lidl Polska Sp. z o.o. Sp. k.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments