Utwór „Hejter” Gabrieli Borkowskiej walczy o miano „Piosenki Roku 2021”

Gabriela Borkowska z Przasnysza bierze udział w konkursie „Piosenka roku 2021” organizowanym przez portal „Wasza Scena Muzyczna”.

 

Do konkursu „Piosenka Roku 2021” zgłosiło się ponad 200 wykonawców z terenu całego kraju. Komisja konkursowa wybrała najlepszych, którzy zostali jego finalistami. Obecnie trwa głosowanie publiczności. Do wyboru jest 108 piosenek, a wśród nich utwór Gabrieli Borkowskiej pod tytułem „Hejter”.

– Do plebiscytu wybraliśmy piosenki, które miały swoją premierę w 2021 roku. Są to utwory z przeróżnych gatunków, od jazzu i bluesa, przez rock i metal, pop, dance, aż po rap, hip-hop. Nasz portal to Wasza Scena, a ta scena jest różnorodna i kolorowa. To Wy-artyści alternatywni, wokaliści i twórcy młodego pokolenia decydujecie o tym, jak ta scena wygląda! – informują organizatorzy.

 

Każdy osoba może oddać tylko jeden głos. Głosowanie potrwa do 30 listopada 2021 roku, do godziny 21.00. Organizator plebiscytu wybierze artystę, którego utwór otrzyma tytuł „Piosenka Roku 2021”, natomiast „Piosenka Roku Publiczności 2021” zostanie wybrana przez internautów.

10 najlepszych piosenek zostanie wyróżnionych w specjalnie przygotowanym filmie „Naszej Sceny Muzycznej”.

 

Link do głosowania – KLIK

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments