Uszkodził pojazdy zaparkowane przy ul. Bukowej w Przasnyszu. Policja publikuje wizerunek sprawcy

Policjanci z Wydziału Kryminalnego przasnyskiej komendy poszukują sprawcy uszkodzenia pojazdów zaparkowanych na parkingu przy ul. Bukowej w Przasnyszu, do którego doszło 14 lutego 2022 roku.

 

Każdy kto rozpoznaje mężczyznę lub posiada jakiekolwiek informacje mogącą pomóc w ustaleniu jego tożsamości – proszony jest o kontakt z przasnyską komendą pod numerem telefonu 47 7048200 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Można w tej sprawie skontaktować się również za pośrednictwem komunikatora społecznościowego Messenger – Policja Przasnysz.

Policja gwarantuje zachowanie anonimowości.

 

 

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jamal
Jamal
2 lat temu

Czy to zdjęcia z miejskiego monitoringu? Twarz, cała postać wygląda jak plama. Jedyna nadzieja że ktoś może skojarzy ubiór. Ale jakość zdjęć tragiczna.

Ola
Ola
2 lat temu

To jest ten monitoring, którym się burmistrz rak chwali a łysy szczytuje pozując do słit foci na tle rzemomo swojego osiedla? Nędza a nie inwestycja!

Bosko
Bosko
2 lat temu
Reply to  Ola

Kamery pożal się. Jakość nagrania

Grzegorz
Grzegorz
2 lat temu
Reply to  Ola

Rzemomo.??? Co to kurła jest

Ewa
Ewa
2 lat temu

Ja się pytam po co wy ludziom mydlicie oczy tym pseudo monitoringiem? Że niby większe bezpieczeństwo? Gdzie? W jaki sposób? Poza tym, że stworzono stanowisko pracy (dla pewnie kolejnego znajomego) i wydano kupę kasy to przyniosl ten monitoring jakies korzyści? Pic na wodę jak większość rzeczy w tym miescie

Rafał
Rafał
2 lat temu
Reply to  Ewa

Lepsze jake kolwiek nagranie niz nic

Nick
Nick
2 lat temu

Należy pamiętać, że winę za beznadziejną jakość zdjęć z monitoringu niekoniecznie muszą tutaj ponosić same kamery, a w dużej mierze też Infoprzasnysz i/lub policja, poprzez gargantuiczną ilość kompresji, jaką tutaj nałożono. Nie dość, że pliki są przycięte do małych rozmiarów (poniżej 1 megapiksela), to jeszcze bardzo mocno stratnie skompresowane.

Oryginalny materiał na pewno był wyższej jakości, choć zapewne też szału nie było.

Last edited 2 lat temu by Nick
Bongo
Bongo
2 lat temu

Strażnik Przasnysza w BMW nie namierzył gościa??

michał
michał
2 lat temu

Niech milicja ruszy d…y, a nie liczy na życzliwość życzliwych.