Urzędy ostrzegają: nie zlecaliśmy kontroli źródeł ciepła

Na terenie gminy Przasnysz i gminy Czernice Borowe pojawiają się osoby, które twierdzą iż kontrolują piece i kotły grzewcze. Urzędnicy przypominają, że nie zlecali takich działań.

 

„W związku ze zgłoszeniami napływającymi do Urzędu Gminy Czernice Borowe o osobach, które na zlecenie Gminy mają kontrolować piece i kotły, informujemy, że nie zlecaliśmy nikomu takich kontroli. Przypominamy, że takie kontrole może przeprowadzić jedynie osoba ze specjalnym upoważnieniem wydanym przez Wójta Gminy, którą należy wylegitymować. W przypadku wątpliwości proszę o kontakt z Urzędem Gminy, tel. 23 674 62 15” – informuje samorząd gminy Czernice Borowe

Gmina zaleca, aby ze względu na bezpieczeństwo nie wpuszczać do domów osób postronnych, a wszelkie tego typu sytuacje zgłaszać do dzielnicowego Gminy Czernice Borowe asp. Jacka Karczewskiego, tel. 47 70 483 82 lub 519 035 453.

Podobna informacja została opublikowana na stronie Gminy Przasnysz po sygnałach od zaniepokojonych mieszkańców Leszna i okolic.

– Informujemy, że ani pracownicy Urzędu Gminy Przasnysz, ani żadna firma na zlecenie urzędu nie kontroluje źródeł ciepła i nie przeprowadza wywiadów o formie ogrzewania na terenie sołectwa Leszno i całej Gminy Przasnysz – czytamy.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Emi
Emi
16 dni temu

Tak potwierdzam , chodzili 15.11 w Węgrze

mieszkaniec
mieszkaniec
15 dni temu

a do mnie dzwonił ktoś i pyta się o rodzaj ogrzewania..