Urząd rozpoczyna szacowanie zapotrzebowania na węgiel wśród mieszkańców Przasnysza

W związku z przygotowanym przez Rząd RP projektem ustawy regulującej dystrybucję i sprzedaż węgla przez jednostki samorządu terytorialnego, Miasto Przasnysz przystępuje do wstępnego oszacowania ilości niezbędnego do zamówienia dla mieszkańców węgla. Pozwoli to określić skalę potrzeb gospodarstw domowych na węgiel i odpowiednio zaplanować działania w zakresie zakupu oraz dystrybucji węgla na terenie Przasnysza.

 

Każde gospodarstwo domowe zlokalizowane na terenie Przasnysza, które jest zainteresowane kupnem węgla dystrybuowanego przez gminę, może zgłosić zapotrzebowanie pod podanymi numerami: 29 756 49 33 lub 29 756 49 34 w godzinach 8:00 – 15:00 lub osobiście w Urzędzie Miasta Przasnysz, ul. Jana Kilińskiego 2, pokój nr 44 albo elektronicznie na adres wegiel@przasnysz.um.gov.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25 października 2022 r. do godz. 14.00.

 

Przy zgłaszaniu UM prosi o podanie adresu budynku, numeru telefonu oraz ilości węgla z podaniem asortymentu (miał, groszek, orzech).

Zgłoszenie zapotrzebowania nie jest równoznaczne ze złożeniem wniosku. Wnioski będą przyjmowane po wejściu w życie ustawy.

 

 

red

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
1 rok temu

daliście 3tys wybrańcom, teraz zapłacą po 2tys tona.? a KTO zapłaci?

Wojtuś
Wojtuś
1 rok temu

Nie zapomnijcie ściągnąć węgla z indonezji ja ze swojej strony już szykuje pozew o zniszczony piec zapraszam do dyskusji..