Urząd Miasta i Gminy Chorzele podsumował wykonane przez ZGKiM prace

Urząd Miasta i Gminy Chorzele poinformował o pracach, jakie zostały w ostatnim czasie wykonane przez Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

 

W ciągu ostatniego miesiąca odbył się transport gruzu oraz jego rozrównanie w celu utwardzenia nawierzchni drogi gminnej w miejscowościach Rzodkiewnica i Zaręby, przeprowadzono wycinkę drzew i krzewów przy drogach gminnych w Ścięcielu i Krzynowłodze Wielkiej, utwardzono teren wylewką betonową przy wiacie przystankowej w Łazie oraz przetransportowano i zabezpieczono na placu ZGKiM piasek do przygotowania mieszanki drogowej.

 

Wśród wykonanych prac urząd wymienia także usunięcie awarii sieci wodociągu w Chorzelach, przy Stacji Uzdatniania Wody w Zdziwóju Starym oraz obsługę stacji uzdatniania wody w Chorzelach, Rycicach, Bagienicach, Nowej Wsi i Zarębach wraz z przepompownią w Łazie.

– Place zabaw, skwery oraz przystanki autobusowe zostały wysprzątane, a w czasie świątecznym zakupiono drzewka bożonarodzeniowe, które zostały ozdobione i ustawione w Krzynowłodze Wielkiej, Duczyminie, Budkach, Zarębach, Raszujce i Rycicach. Tradycyjnie zamontowano również świąteczne ozdoby świetlne na terenie miasta Chorzele – informuje Urząd Miasta i Gminy w Chorzelach.

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments