Urodziny Królowej Bony w Chorzelach

W sobotę, 24 lipca, na placu zabaw w Chorzelach odbędzie wakacyjna impreza  dla dzieci „Urodziny Królowej Bony”.

 

Choć tak naprawdę solenizantka urodziła się w lutym, nie przeszkadza to w świętowaniu jej urodzin w cieplejszym i przyjemniejszym okresie wakacyjnym. W czasie wydarzenia nie zabraknie urodzinowego toru, konkursów, zabaw i animacji.

Dzieci będą mogły wziąć udział w konkursie na najładniejszy strój urodzinowy, jeść do woli watę cukrową i popcorn. Nie zabraknie dmuchanych zamków i balonów.

 

Impreza organizowana jest przez Ośrodek Upowszechniania Kultury w Chorzelach pod patronatem burmistrz Chorzel Beaty Szczepankowskiej i przy wsparciu Miejsko-Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chorzelach.

Start imprezy przewidziano na godzinę 14.00.

 

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ORMO
ORMO
10 dni temu

Zatrzymała się w Chorzelach za potrzebą, a chorzelaki robią teraz wielką fetę. 😂😂😂

ANDRZEJ
ANDRZEJ
9 dni temu
odpowiada  ORMO

Sprawdza się w twoim przypadku powiedzenie ” Śpij spokojnie ORMO czuwa “. Nie przypuszczałem jednak ,że ta organizacja już na początku XVI wieku monitorowała “zatrzymania za potrzebą ” królowej Bony i że przetrwała do dzisiaj wiedza na ten temat (pisana lub przekazywana ustnie ). Zawsze mi mówiono ,że powołano tą organizację w PL a tu okazuje się ,że jest ona starsza od Mosadu a jej korzenie sięgają czasów Jagiellonów.