Uroczystość pasowania pierwszoklasistów w SP Krzynowłoga Mała.

29 października 2020 roku w Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Małej odbyła się uroczystość pasowania pierwszoklasistów, włączająca ich do społeczności szkolnej. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały tego dnia i solidnie się do niego przygotowywały.

 

Podczas ceremonii uczniowie klasy Ia i lb wykazali się dużą wiedzą oraz umiejętnościami recytatorskimi i wokalnymi. W trakcie pasowania przez Dyrektor Małgorzatę Budną pierwszoklasiści zobowiązali się do pilnej nauki, dbania o dobre imię szkoły, szanowania rodziców, nauczycieli i miłości do Ojczyzny. Zasłużyli na dumne przyjęcie w poczet uczniów szkoły.

Z powodu sytuacji epidemiologicznej w wydarzeniu nie mogli uczestniczyć rodzice ani inni goście. Jednakże wszyscy pamiętali o najmłodszych uczniach i przygotowali dla nich pamiątki tego wydarzenia.

Wychowawczynie wraz z uczniami serdecznie dziękują za pamięć i zaangażowanie Dyrekcji szkoły, Wójtowi Jerzemu Humięckiemu, Przewodniczącej Rady Rodziców Beacie Kuklińskiej, Rodzicom uczniów, Samorządowi Szkolnemu, wychowawczyniom kl, I – III, Agnieszce Szemplińskiej oraz Elżbiecie Chmielińskiej i Anecie Marchewce.

 


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments