Uroczysta zbiórka. Zmiana na stanowisku komendanta

01 lipca br. w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu  odbyła się uroczysta  zbiórka z okazji zdania i objęcia stanowiska służbowego Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu.  Na uroczystość przybył  Komendant Wojewódzki Policji insp. Tomasz Michułka,   przedstawiciele samorządów  współpracujących z Policją oraz  policjanci i pracownicy Policji. Komendant Wojewódzki Policji powierzył obowiązki Komendanta Powiatowego   insp. Tomaszowi  Łysiakowi dotychczasowemu Komendantowi  w Makowie Mazowieckim

Podczas uroczystości insp. Zbigniew Listwon zdał obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Tomasza Michułki, który  podziękował za wieloletnią służbę,  podkreślił honor i godność ustępującego ze stanowiska Komendanta.

Wiele ciepłych słów padło także pod adresem insp. Zbigniewa Listwona oraz odchodzącego na emeryturę kom. Wojciecha Gregorczyka od Starosty Powiatowego w Przasnyszu Zenona Szczepankowskiego i innych zaproszonych gości.

Podczas swojej ostatniej oficjalnej mowy Komendant Powiatowy Policji w  Przasnyszu wspomniał okoliczności powołania go na stanowisko i  podziękował wszystkim za współpracę.

KPP w Przasnyszu

E.Ś.


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments