URAŻONE MĘSKIE EGO – POTĘŻNA RZECZ !

URAŻONE  MĘSKIE  EGO – POTĘŻNA RZECZ !

 

            „ Jest rzecz, której nigdy nie odda…jest coś ważniejszego niż nawet on sam…dla faceta istnieje obiekt we wszechświecie, którego nie odda nikomu…to męskie ego”

            Urażona męska duma to delikatny temat. W konfrontacji z męskim ego kobieta nie ma żadnych szans. Nic nie jest ważne, miłość, wspólne plany, pragnienia, nie ma kompromisów. Najważniejsze jest ego zwłaszcza urażone. Jak się trafi na męską dumę to wchodzi się na naprawdę kruchy lód i trzeba uważać. Mężczyźni potrafią zamknąć się wówczas w tym swoim chłopięcym świecie i oderwać od problemów. Kobietę może to irytować, albo może zaakceptować. Według mężczyzn zarówno kobieta jak i mężczyzna mają swoje role w związku, czyli partnerstwo ale oczywiście w ramach zdrowego rozsądku i za nic w świecie nie zrozumieją i nie zaakceptują  jak kobieta jest w czymś lepsza od nich. Gdy kobieta urazi męską dumę ten natychmiast przestaje z nią rozmawiać a nawet udaje że jej nie zna, jest nawet skłonny opowiadać różne dziwne i oczywiście nieprawdziwe historie na jej temat. Narusz jego ego a staniesz się jego największym wrogiem, a gdy je wesprzesz – najlepszym przyjacielem.

            Czy nie przyjemniej by się żyło gdyby mężczyzna nie odcinał się od kobiety tylko dlatego że bardzo go uraziła, że wykrzyczała kilka bolesnych słów w nerwach, gdyby znalazł ósmy dzień tygodnia żeby się spotkać, gdyby potrafił schować dumę do kieszeni  po to żeby naprawić relację na której tak naprawdę bardzo mu zależy


Ewa B.


Sprawdź również

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.