Uniwersytet Trzeciego Wieku w Przasnyszu zakończył rok akademicki

We wtorek, 9 maja odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego 2022/23 Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy Towarzystwie Przyjaciół Ziemi Przasnyskiej.

 

Uczestniczyli w nim słuchacze, którzy brali czynny udział w działalności uniwersytetu. W trakcie roku akademickiego organizowane były zajęcia taneczne, kurs języka angielskiego, szachów, obsługi smartphona. Seniorzy wyjechali do Filharmonii Warmińskiej w Olsztynie na „Koncert Wiedeński”, a także do Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie na sztukę teatralną „Między łóżkami” i „Porwanie”. W międzyczasie odbył się także bal andrzejkowy i walentynkowy.

Podczas uroczystego zakończenia roku akademickiego 2022/23 Uniwersytetu Trzeciego Wieku przedstawiono sprawozdanie z działalności organizacji.

 

– Uczestnicy kursu języka angielskiego otrzymali certyfikaty ukończenia zajęć wraz z punktacją z egzaminu – informuje UTW.

Po części oficjalnej spotkania senioralni studenci bawili się przy muzyce na żywo.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
myto
myto
24 dni temu

Niektórzy wyglądają na 3 wiek , ale Pani Hania , o nie! Pięknie wyglądacie wszyscy , gratuluję ukończenia,

przasnyszanka
przasnyszanka
24 dni temu

gratulacje! podziwiam ,że się chce tym ludziom

Dzienka
Dzienka
23 dni temu
Reply to  przasnyszanka

Dziękuję za komentarz. Tak, nam się chce. Wolimy zajmować się sobą, niż plotkować o innych. Nie liczymy na dotacje, liczymy na siebie. Pesel nie świadczy o samopoczuciu, a wspólny czas spędzony pożytecznie daje nam dobry humor na codzień i napędza również do dobrego czasu spędzanego z rodziną. Na narzekanie przyjdzie czas. Osoba starsza w naszym wydaniu, nie znaczy smutna, wredna, plotkująca, ale pogodna, uśmiechnięta i życzliwa dla innych.

Grażyna
Grażyna
23 dni temu
Reply to  Dzienka

Jeżeli tak rzeczywiście jest jak napisane to serdecznie gratuluję.Ludzie z takim podejściem do życia, powinni zajmować miejsce w różnych organizacjach pozarządowych np.Zwiazkach Emerytów itp.