Unikatowe dźwięki duetu Nata & Evgeny wybrzmiały w przasnyskiej bibliotece

Nata i Evgeny to artyści urodzeni we Lwowie. Tam w 2013 roku zetknęły się ich muzyczne drogi. Do Polski przyjechali w 2017 roku. Koncertowali w różnych częściach kraju, a także za granicą.

 

Widzowie, którzy tłumnie przybyli na spotkanie z duetem Nata & Evgeny wzięli udział w niezwykłym wydarzeniu artystycznym. Unikatowe brzmienie duetu to efekt połączenia tradycyjnego wykonawstwa na szofarze, gitary akustycznej z efektami elektronicznymi oraz  niezwykle charakterystycznym wokalem Naty.

– Nata & Evgeny wprowadzili nas w niezwykły świat dźwięków .Wykonywane przez artystów utwory pochodziły z  debiutanckiego albumu pt.”Shine. Made in Poland”. Publiczność chętnie zaangażowała się w   te nowe w muzyczne doświadczenia i aktywnie wzięła w nim udział – informuje Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu.

– Dzięki temu koncertowi mogliśmy poszerzyć nasze muzyczne horyzonty i zasmakować dźwięków, które pozostają w naszym sercu i duszy na długo – dodaje.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Nie ma siły na lenia
Nie ma siły na lenia
1 miesiąc temu

Znowu nasza biblioteka przejęła zadania MDK. A hrabianka na włościach dalej nic nie robi . O, sorry, przygotowuje się do brania kasy z rady powiatu. Druga na liście, więc raczej wejdzie. Przed wyborami przetnie wstęgę i pokaże się ludziom. Zgroza

Gosia
Gosia
1 miesiąc temu

To zgroza pisać takie rzeczy. Brzydka się robi ta kampania wyborcza. Więcej szacunku dla siebie przede wszystkim.

Magda
Magda
1 miesiąc temu
Reply to  Gosia

Zgrozą jest kandydowanie takiej osoby z drugiego miejsca na liście, skoro do tej pory nie zrobiła NIC dla miasta

Gosia
Gosia
1 miesiąc temu
Reply to  Magda

Oj , widzę,że konkurencja Magdy do stołka odezwała się! Może i MDK według Ciebie nie potrzebny? Oto chodzi?

Magda
Magda
1 miesiąc temu
Reply to  Gosia

MDK jest potrzebny i to bardzo. Chwała obecnym włodarzom, że pomimo wszelkim przeciwnościom wyremontowali ten piękny i zabytkowy budynek. Tylko teraz potrzebna jest wyjątkowo prężna i pracowita osoba aby umieć go wykorzystać. Niestety czarno to widzę

Ostatni
Ostatni
1 miesiąc temu
Reply to  Gosia

Jaka kampania? W przypadku kandydatów do rady powiatu nie jest potrzebna żadna kampania. Decyduje miejsce na liście. Kandydat może nie otrzymać ani jednego głosu, a jeśli jest na początku listy- prawdopodobnie przejdzie. To jest brzydkie! Nawet bardzo!

Gosia
Gosia
1 miesiąc temu
Reply to  Ostatni

A czyja wina tej polityki ? Może burmistrza? To tylko układ!

Karoca
Karoca
1 miesiąc temu
Reply to  Gosia

Winą burmistrza jest brak pozyskania jakichkolwiek środków na remont MDK. Pomijam te załatwione przez Szczepankowskiego u Struzika. Reszta pochodzi z naszego budżetu i obligacji, co zadłużyło miasto na kolejne lata. Same odsetki od zobowiązań wynoszą ponad 1,5mln złotych rocznie. Chce pani coś dodać?

Face news
Face news
30 dni temu
Reply to  Ostatni

To nieprawda, przechodzi ten z największą ilościa głosów. Tylko w przypadku remisu przeweagę ma ten, kto jest wyżej na liście

Obelix
Obelix
1 miesiąc temu

A ty co takiego robisz leniwa istoto?
Gdzie ma się odbywać koncert skoro MDK jeszcze nie oddany? Biblioteka jako jedyny ogarnięty budynek gdzie można robić takie rzeczy.
Patologia pisze takie chamskie komentarze.

Nie ma siły na lenia
Nie ma siły na lenia
1 miesiąc temu
Reply to  Obelix

Owszem, jestem leniwa🤣😂Też chciałabym brać niemałe pieniądze z tytułu bycia dyrektorem przez pięć lat i nic nie robić. Oj, jakbym chciała 😂🤣😂I jeszcze z powodu bycia radną- bezradną.
Brakiem budynku nie można tłumaczyć nic nierobienia. W Urzędzie Miasta jest sala konferencyjna, są w mieście hale sportowe i aule w szkołach . Można działać, ale trzeba CHCIEĆ.