Ulica Bukowa przy Biedronce i przedszkolu wreszcie oświetlona.

Dzięki staraniom radnego miejskiego Sławomira Czaplickiego ulica Bukowa, przy Miejskim Przedszkolu Nr 1 i Biedronce na Osiedlu Orlika w Przasnyszu została właśnie po latach oświetlona.

Burmistrz Łukasz Chrostowski i miejscy urzędnicy szybko zareagowali na wniosek radnego, a Urząd Miasta postawił już nowe słupy i zrealizował potrzebną inwestycję.

Istniejące wcześniej lampy od lat nie świeciły, a ruchliwa uliczka była zaciemniona. Radny zainteresował się tym tematem, po pozytywnym odbiorze jego poprzedniej inicjatywy – oświetlenia placu przy garażach na Sosnowej.

Po Państwa informacji o oświetleniu placu garaży przy ulicy Sosnowej, które na mój wspólny z mieszkańcami wniosek zostało zrealizowane – mieszkańcy zwrócili się do mnie z prośbą o podjęcie działań w kierunku oświetlenia zaciemnionej od długiego czasu ul. Bukowej, przy Biedronce i Przedszkolu Nr 1- informuje radny Czaplicki.

To ruchliwa uliczka i korzystają z niej mieszkańcy tej części Osiedla, ale też całego Miasta. Przystąpiłem do działania i zwróciłem się w tej sprawie do burmistrza Łukasza Chrostowskiego i na komisjach Rady Miejskiej. Urząd Miejski szybko przystąpił do działania i od wczoraj ulica jest już oświetlona. Jak widać można! Dziękuję za sprawne działanie panu burmistrzowi i urzędnikom magistratu z naczelnikiem Hubertem Kwiatkowskim, którzy rozwiązali nasz problem. Rozmawialiśmy również o monitoringu ulic Bukowej, Brzozowej, Sosnowej i generalnie tej części Osiedla. Bardzo mi na tym zależy, a bezpieczeństwo mieszkańców i monitoring to jeden z priorytetów burmistrza Chrostowskiego. Rozmawiam w tej sprawie również z prezesami Spółdzielni Mieszkaniowej. Myślę, że i w tej sprawie będą w niedalekiej przyszłości dobre informacje – dodaje.

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Iwona
Iwona
2 lat temu

Dziękujemy panie Sławku! Nie rzuca Pan słów na wiatr. Taki radny był nam potrzebny.

Krzyś
Krzyś
2 lat temu

Z dotychczasowych radnych, pierwszy co nie rzuca słów na wiatr – co powie to jest realizowane.