Ukradli telefon, myszy komputerowe i depilatory – policja publikuje nagranie [VIDEO]

Wydział kryminalny prowadzi postępowania w sprawie kradzieży, do których doszło w marcu, na terenie dwóch sklepów AGD,RTV w Mławie. W jednym ze sklepów skradziono 3 myszki komputerowe, w drugim – telefon oraz depilatory. Na nagraniach z obu sklepów pojawia się prawdopodobnie ten sam mężczyzna.

 

– Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę w kurtce zimowej z kapturem zakończonym szarym futrem. Na głowie czapka z daszkiem. Charakterystycznie poruszający się mężczyzna ukradł trzy zestawy myszy komputerowych. Na kolejnym nagraniu widać prawdopodobnie tego samego sprawcę. Tym razem ma na głowie czarną czapkę z napisem „NY”. Działa wspólnie z trzema innymi osobami. Kamery zarejestrowały  podejrzaną kobietę z dużą granatową torbą, mężczyznę w zielonej kurtce i mężczyznę z dużym, ciemnym plecakiem, na głowie czapka szaro -czarna wzór moro. Działając wspólnie ukradli telefon oraz trzy depilatory – informuje asp. szt. Anna Pawłowska.

 

Za przestępstwo kradzieży mienia grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Policja apeluje: „Jeśli rozpoznajesz któregoś ze sprawców lub masz informacje, które mogłyby się okazać pomocne w ustaleniu tożsamości sprawców, niezwłocznie skontaktuj się z mławską Policją, tel. 47 703 62 00, 47 703 62 14.  Taką informację można przekazać anonimowo. Można także wysłać wiadomość, korzystając  ze skrzynki e-mail Facebook Policja Mława”

 

 

 

ren

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arkadiusz
Arkadiusz
7 miesięcy temu

Ludzie muszą reagować i pomóc policji, wtedy będzie łatwiej, nie będą mieli takiej odwagi