Ukradli perfumy, szczoteczkę i maszynki do golenia. Ich wizerunek nagrały kamery

Wydział Kryminalny mławskiej komendy policji prowadzi postępowanie, dotyczące kradzieży w jednej z drogerii. Widoczni na zdjęciach mężczyźni ukradli szczoteczkę soniczną do zębów, męskie perfumy oraz dwie maszynki do golenia. Jeśli rozpoznajesz te osoby, powiadom policję.

 

– Nie wiemy na jaką okazję szykowali się złodzieje, faktem jest, że w jednej z mławskich drogerii ukradli szczoteczkę soniczna do zębów, męskie perfumy oraz dwie maszynki do golenia. Byli charakterystycznie ubrani. Jeden z nich miał pikowana kurtę w miodowym kolorze, drugi niebieską bluzę, ciemną kurtkę oraz czerwone, sportowe buty – informuje asp. szt. Anna Pawłowska z KPP Mława.

Sprawcy działali razem, zarejestrowały ich kamery.  Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

– Osoby, które rozpoznają mężczyzn, widocznych na zdjęciach z monitoringu lub mają informacje, które mogłyby się okazać pomocne w ustaleniu ich tożsamości, proszone są o pilny kontakt z mławską Policją, tel. 47 703 62 00, 47 703 62 57.  Taką informację można przekazać anonimowo. Można także wysłać wiadomość, korzystając  ze skrzynki  Facebook Policja Mława – dodaje.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments