Ukradli auto, chwilę później rozbili je na drzewie.

Policja prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, w którym ranny został kierowca audi. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w Ciechanowie na ul. 17 Stycznia. Samochodem osobowym audi, który chwilę wcześniej został skradziony, podróżowało dwóch obywateli Ukrainy.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności, kradzieży pojazdu audi a następnie wypadku drogowego, w którym ranny został kierowca. Do kradzieży doszło na ul. Ukośnej w Ciechanowie. Z terenu prywatnej posesji został skradziony samochód, który był niezamknięty a w środku były pozostawione kluczyki oraz dokumenty od pojazdu.

Tuż po północy na ul. 17 Stycznia doszło do wypadku drogowego z udziałem właśnie tego pojazdu. Według wstępnych ustaleń, 19-letni kierujący audi na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożny słup a następnie drzewo. Samochodem podróżowało dwóch obywateli Ukrainy, pasażerem był 18-latek. Mężczyźni jechali od strony centrum w kierunku osiedla bloki. Obydwaj zostali przewiezieni do szpitala. Z uwagi na obrażenia ciała kierowca został w szpitalu na oddziale intensywnej opieki medycznej, natomiast jego pasażer został zatrzymany w policyjnym areszcie. Trwają czynności w tej sprawie.

Źródło KPP Ciechanów
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments