Ukradli audi warte 100 tys. zł. Wśród zatrzymanych osoby z powiatu przasnyskiego

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zatrzymali czterech mężczyzn podejrzewanych o kradzież osobowego audi o wartości 100 tys. zł. Pomimo, że przestępcy rozpoczęli już rozkręcanie pojazdu na części, auto zostało odzyskane i przekazane właścicielowi.

 

Kilka dni temu dyżurny ostrołęckich policjantów odebrał zgłoszenie dotyczące kradzieży audi wartego 100 tys. zł.

–  W sprawę włączyli się policjanci z ostrołęckiego wydziału kryminalnego, którzy krok po kroku sprawdzali każdy szczegół kradzieży. Funkcjonariusze szybko ustalili, że sprawcy ukradli pojazd używając do tego lawety – informuje kom. Tomasz Żerański z KMP Ostrołęka.

 

W kolejnych dniach policjantom udało się ustalić dwóch sprawców kradzieży. Jak się okazało to osoby w wieku 18 i 31 lat pochodzące z powiatu przasnyskiego.

– Oboje zostali zatrzymani i przewiezieni do ostrołęckiej komendy, a później osadzeni w policyjnym areszcie – dodaje rzecznik prasowy z Ostrołęki.

Skradziony pojazd odnaleziono na terenie jednej z gmin powiatu ostrołęckiego. Na posesji zatrzymano także trzeciego zamieszanego w kradzież mężczyznę (26 lat).

– Kryminalni ustalili, że w zdarzeniu brało udział łącznie cztery osoby. Po ustaleniu miejsca przebywania ostatniego z mężczyzn, został on zatrzymany na terenie powiatu ostrołęckiego i również osadzony w policyjnym areszcie – czytamy.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie wszystkim czterem mężczyzn zarzutów kradzieży. Pojazd został odzyskany i przekazany właścicielowi. Niebawem podejrzani o popełnienie tego przestępstwa odpowiedzą za swoje postępowanie przed sądem.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Qwerty
Qwerty
1 rok temu

„Pomimo, że przestępcy rozpoczęli już rozkręcanie pojazdu na części, auto zostało odzyskane i przekazane właścicielowi.„ haha zajebiste auto. Co on ma z nim zrobić? Poskładać? Raczej do ubezpieczyciela powinni przekazać.

Pootr
Pootr
1 rok temu

Chłopaczków teraz kakao bedzie piekło

Juzef
Juzef
1 rok temu
Reply to  Pootr

Co najwyżej ciebie złapie ból dupy xdd oni już na wolności

Pootr
Pootr
1 rok temu
Reply to  Juzef

A do sprawy a później będą śpiewać jak poznańskie Słowiki 🤣🤣🤣

JACEK
JACEK
1 rok temu

Poszpachlowali i przygotowali do malowania

ANDRZEJ
ANDRZEJ
1 rok temu

Jeśli to odzyskane auto to jest to na zdjęciu to zakładam ,że właściciel wolałby żeby go nie odnaleziono. Dostałby wypłatę z AC i po sprawie. Z tym szrotem będzie się musiał wozić.

maxx
maxx
1 rok temu
Reply to  ANDRZEJ

Dostał by z ac jak miał. Jak nie to ciąganie się latami po sądach i szukanie kasy u gołodupców.

Kasia
Kasia
1 rok temu

Powinni zdjęcia takich osób publikować oraz imię nazwisko i adres żeby uważać na tych złodziei jeśli ktoś taki pojawi się w pobliżu … Dlaczego zakrywają twarze i nie podają dane po skazaniu takiego typa lub złapaniu na gorącym uczynku gdzie wina jest ewidentna.. Jestem za wprowadzeniem ujawniania danych tych złodziei i bandytów , może niektórzy by się zastanowili jakby swoją zakazaną gębę zobaczyli w necie lub gazecie i ich rodzice i rodzina …

Tobiasz
Tobiasz
1 rok temu

Ciekawe kto to, znacie tych pajaców ?

Józef
Józef
1 rok temu
Reply to  Tobiasz

Obstawiam mechaników

Józef
Józef
1 rok temu
Reply to  Tobiasz

Albo księdza