Ukradł ze sklepu 3500 zł

Policjanci z Posterunku Policji w Jednorożcu zatrzymali 40 letniego  mężczyznę, który w sklepie „LEWIATAN” ukradł  3500 zł. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

24 marca policjanci z Posterunku Policji w Jednorożcu zostali powiadomieni przez pracownicę  sklepu „LEWIATAN”, że ze sklepowego zaplecza zginęły pieniądze w kwocie 3500 zł. Tego dnia we wczesnych godzinach rannych była dostawa artykułów chemicznych . Jedyną obcą osobą , która wchodziła na zaplecze sklepu był dostawca towaru, 40 letni mieszkaniec Suwałk. Policjanci z Jednorożca natychmiast zajęli się sprawą i szybko ustalili, że dostawca towaru pod pretekstem skorzystania z toalety , z pomieszczenia na zapleczu ukradł część utargu. Okazało się, że nie była to jego  jedyna kradzież w tym sklepie.  Dwa tygodnie wcześniej , również przy dostawie towaru, wykorzystując nieuwagę personelu sklepowego w ten sam sposób ukradł 2100 złotych. Mężczyzna przyznał się do obu kradzieży. Odzyskane pieniądze zwrócono do sklepu.

Tego samego dnia 40 latek usłyszał zarzuty kradzieży pieniędzy, poddał się samo ukaraniu. Grozi mu 1 rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Mężczyzna zobowiązał się do naprawienia szkody poprzez zwrot skradzionych pieniędzy.


E.Ś/EN


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments