Ukradł pięć rowerów i hulajnogę. Policja publikuje wizerunek sprawcy [VIDEO]

Wydział kryminalny mławskiej policji prowadzi czynności w sprawie kradzieży pięciu rowerów i hulajnogi, do której doszło nocą 30 maja, na terenie Mławy. Jednoślady skradziono z klatki schodowej i hali garażowej jednego z bloków.

 

Sprawcę zarejestrowały kamery monitoringu. Policja publikuje nagranie. – Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę zawiadom Policję, możesz to zrobić anonimowo – informuje policja.

Kamera przed wejściem do bloku zarejestrowała mężczyznę o godz. 1.40 w nocy.

– Przy użyciu śrubokręta włamał się do klatki schodowej, potem przeszedł do hali garażowej. Z klatki schodowej ukradł pozostawiony tam rower oraz hulajnogę. Z hali garażowej ukradł kolejne cztery rowery. Właściciele zauważyli co się stało dopiero rano i powiadomili policję. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem sprawcy grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi mławska komenda policji – czytamy.

 

Policja apeluje: „Jeśli rozpoznajesz mężczyznę z nagrania lub masz informacje pomocne w ustaleniu jego tożsamości niezwłocznie skontaktuj się z mławską Policją, tel. 47 703 62 37, 47 703 62 57, 47 703 62 00 lub alarmowy 112. Taką informację można przekazać anonimowo. Można także wysłać wiadomość, korzystając ze skrzynki e-mail Facebook Policja Mława.”

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments