Ukradł dwa zestawy słuchawek. Zarejestrowały go kamery [VIDEO]

Wydział Kryminalny mławskiej komendy prowadzi postępowanie, dotyczące kradzieży. Widoczny na nagraniu z monitoringu sklepu mężczyzna, ukradł dwa zestawy słuchawek. Jeśli rozpoznajesz podejrzanego, powiadom policję.

 

– Do zdarzenia doszło w marcu, w jednym ze sklepów RTV, AGD na terenie Mławy. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę w szarym, krótkim płaszczu, na głowie czapka z daszkiem, który ukradł dwa zestawy słuchawek. Za przestępstwo kradzieży mienia grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności – informuje asp. szt. Anna Pawłowska.

 

Osoby, które rozpoznają mężczyznę z nagrania lub mają informacje, które mogłyby się okazać pomocne w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o pilny kontakt z mławską Policją, tel. 47 703 62 00, 47 703 62 14.  Taką informację można przekazać anonimowo. Można także wysłać wiadomość, korzystając  ze skrzynki e-mail Facebook Policja Mława.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mati*
Mati*
7 miesięcy temu

Komentarz nie na temat, ale chciałem napisać, że projekt budowy linii kolejowej Zegrze-Przasnysz znalazł się na liście zakwalifikowanych do projektu realizacji. Jeśli się uda, będzie to najdłuższa nowa linia kolejowa, która zostanie wybudowana. Chociaż nie byłbym takim optymistą przy tych rządach, chociaż chciałbym się mile zaskoczyć.

miksererk
miksererk
7 miesięcy temu
Reply to  Mati*

Dofinansują dokumentację, cała reszta to mżonka bo nie jest zawarta w programie Kolej+ co rząd potwierdza.

Arkadiusz
Arkadiusz
7 miesięcy temu

To będzie słuchanie