Ukradł babci Golfa by pojechać do dziewczyny. Wpadł pijany na parkingu.

Wykorzystując nieuwagę matki i siostry robiących zakupy na „Majówkę” 19-latek odjechał pożyczonym autem babci. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje Policja 30 kwietnia matka wraz z 21 – letnią córką i 19 – letnim synem pojechali na zakupy pożyczonym od ich babci autem. 19 – latek wykorzystując moment, w którym matka z córką robiły zakupy, odjechał autem nie mówiąc nic o swoim zamiarze. Kiedy kobiety wyszły ze sklepu zobaczyły, że auto zniknęło z parkingu. Nie było tam również 19 – letniego mężczyzny.

O całym zajściu powiadomiły policję. W trakcie prowadzonych czynności przez policjantów okazało się, że 19 – latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Po 2 godzinach od zgłoszenia VW Golf został odnaleziony przez funkcjonariuszy z KPP w Nowym Dworze Mazowieckiem w miejscowości Pomiechówek. 19 – latek siedział w zaparkowanym pojeździe, tłumacząc, że przyjechał do swojej dziewczyny. W trakcie zatrzymania był w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 1 promil alkoholu w organizmie.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut kradzieży pojazdu. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności.


Źródło KPP Maków Maz.
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Monika
Monika
5 lat temu

Ale koleś hahaha. W sumie też byłam młoda ?