Ukończono Raport o stanie Miasta i Gminy Chorzele za 2020r.

W ponad 300 – stronicowym dokumencie przedstawiono najważniejsze działania podjęte przez Samorząd Miasta i Gminy Chorzele w 2020 r.

 

Raport podsumowuje działalność gminy w roku poprzednim, w szczególności realizację polityk, programów i strategii oraz stanu realizacji uchwał Rady Miejskiej w Chorzelach. Na treść opracowanego Raportu składają się informacje obejmujące obowiązkowy zakres raportu jak i szersze informacje z zakresu zadań realizowanych przez Gminę Chorzele.

– Należy podkreślić, że wszystkie inwestycje rozpoczęte wcześniej były płynnie kontynuowane, a kolejne wdrożone. Na pewno realizacja wszystkich inwestycji oraz zadań bieżących nie byłaby możliwa, gdyby nie pozyskane środki zewnętrzne. Dzięki nim udało się zrealizować kilka kolejnych kluczowych inwestycji – informuje urząd.

 

– Podsumowując, rok 2020 to czas, w którym nasza Gmina kontynuowała rozwój przyjazny dla mieszkańców oraz środowiska. Mimo pandemii i różnorakich obostrzeń oraz ograniczeń, pracowaliśmy płynnie i realizowaliśmy rozpoczęte oraz nowe inwestycje i wszystkie zadania na rzecz mieszkańców. Dowodzi temu niniejszy raport. Wobec powyższego zapraszam do lektury. Mam nadzieję, że zapoznanie się Państwa z Raportem przyczyni się do lepszego poznania zagadnień związanych z szeroko pojętym funkcjonowaniem całej naszej Gminy – podsumowuje burmistrz Beata Szczepankowska.

Raport wkrótce dostępny będzie na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy, Biuletynie Informacji Publicznej oraz profilu FB.


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments