Udostępnią place treningowe, by przyciągnąć „miejskich drifterów”.

Na innowacyjny pomysł zdecydowały się władze Miasta Przasnysz, gminy Czernice Borowe oraz AMK Rzemieślnik. Samorządy przy partnerstwie stowarzyszenia motoryzacyjnego oraz Komendy Powiatowej Policji chcą zachęcić drifterów amatorów do profesjonalnych treningów pod okiem specjalistów.

 

– Całą ideę wspiera Paweł Borkowski – wielokrotny Mistrz Polski profesjonalnego driftu, który uczestniczył w spotkaniu założycielskim. Najbliższa szansa na „jazdę bokiem” pod okiem specjalistów już 14 lutego od 9:00 w Chojnowie. Na trening AMK Rzemieślnik i jazdę pokazową Pawła Borkowskiego zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich mieszkańców naszego powiatu. Zajęcia są bezpłatne. Zapraszamy tylko drifterów, trening odbywa się bez publiczności – informuje miasto.

Jak dodaje, samorząd Miasta Przasnysz i Gminy Czernice Borowe kilka razy w miesiącu będzie udostępniał swoje bezpieczne do driftu place na treningi AMK Rzemieślnik.

Jednocześnie samorządowcy proszą wszystkich amatorów driftu o zaprzestanie swoich treningów w przestrzeni publicznej.

– To warunek aby Samorządy na dalszym etapie mogły wpierać inicjatywę profesjonalnych treningów driftu – podsumowują inicjatorzy.


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
2137
2137
2 lat temu

w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy, zamiast zakazywać to dać okazję do wyszalenia się w bezpiecznych dla wszystkich warunkach.

prawda boli
prawda boli
2 lat temu

i tak żaden z tych ulicznych nie przyjedzie bo się nie pokaże żadnej

Konrad
Konrad
2 lat temu
Reply to  prawda boli

zjada sie z okolicznych mokradeł do Chojnowa i beda bic brawa

Last edited 2 lat temu by Konrad
Robert
Robert
2 lat temu

Śmieje się…….to żaden innowacyjny pomysł i żadne odkrycie burmistrza czy władz. Ten pomysł jest żywcem skopiowany ze Szczuczyna którego władze robią tak od trzech juz lat 🙂 Nasz burmistrz zobaczył wiadomość w TV i od razu mamy „innowacyjny” jeszcze raz podkreślam nie ma tu żadnej innowacyjności ani oryginalności

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu

Chłopaki się podszkolą to dopiero będą baczki kręcić na Rynku.

Zamiast wyłapać to bydło jak szczury w piwnicy to im się szkolenia funduje.
Proponuję teraz dać po samochodzie złodziejom, może wtedy zaprzestaną uprawiać swój fach.

Barbara
Barbara
2 lat temu

Odśnieżyli ci już pod tym przedszkolem?