Uderzył seniora pałką teleskopową, później zaatakował policjanta

Policjant z mławskiej jednostki w czasie wolnym od służby obezwładnił i zatrzymał agresywnego mężczyznę, który zaatakował seniora pałką teleskopową, grożąc mu pozbawieniem życia.

 

 

– Policjant, który na co dzień pełni służbę oficera dyżurnego mławskiej komendy, usłyszał krzyk w okolicy jednej z prywatnych posesji. Zauważył młodego mężczyznę, który idąc w kierunku starszego mławianina, trzymał w ręku podniesioną do ciosu pałkę teleskopową. Napastnik krzyczał do seniora grożąc pobiciem oraz pozbawieniem życia. Zbliżył się do mężczyzny i wymierzył cios pałką. W tym momencie interweniował policjant. Agresor uderzył funkcjonariusza pałką w rękę, którą ten osłonił się przed ciosem. Po chwili agresywny napastnik został obezwładniony przez dyżurnego. Chwilę później na miejscu był już patrol policyjny, któremu został przekazany napastnik – informuje asp. szt. Anna Pawłowska.

 

Agresorem okazał się 25-letni mieszkaniec powiatu mławskiego. Był pijany, w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu.

Mężczyzna został zatrzymany, a następnie trafił do policyjnego aresztu. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Trwają szczegółowe ustalenia, a postępowanie w tej sprawie prowadzi mławska komenda.

 


 

Źródło KPP w Mławie
Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kkk
kkk
1 rok temu

to terez trzeba go tak długo bić az zdechnie