UDANE DNI PRZASNYSZA I ZIEMI PRZASNYSKIEJ 2017. RYSUJE SIĘ DOBRA WSPÓŁPRACA STAROSTY I BURMISTRZA

Zakończyły się udane Dni Przasnysza i Ziemi Przasnyskiej 2017. Impreza wypadła bardzo dobrze, mieszkańcy mieli do wybory wiele atrakcji, zespołów, a gwiazdy sobotniego i niedzielnego wieczora przyciągnęły rzesze mieszkańców. Pogoda dopisała, a pozytywna aura przeniosła się również na pozytywne relacje między starostą przasnyskim Zenonem Szczepankowskim  i burmistrzem Przasnysza Waldemarem Trochimiukiem. Rysuje się więc dobry klimat współpracy pomiędzy samorządem powiatowym i miejskim, co podkreślił ze sceny podczas wspólnego z burmistrzem i radą miejską sobotniego otwarcie Dni Przasnysza i Ziemi Przasnyskiej starosta przasnyski Zenon Szczepankowski.

 -„Panie burmistrzu, droga rado miejska, razem z przewodniczącym rady powiatu Markiem Walędziakiem chcieliśmy Państwa pozdrowić i życzyć dobrej zabawy. Zawsze życzymy Przasnyszowi dobrej zabawy, ale i dobrego rozwoju. Sami Państwo widzicie, że wykorzystamy każdą okazję, żeby polepszyć stosunki z radą miejską i z burmistrzem. Uważamy, że będziemy się dobrze z Państwem bawić, ponieważ macie znakomita pogodę i znakomite humory. Życzymy więc, żeby te humory dopisały przez całe Dni Przasnysza. Wszystkiego dobrego” – powiedział witając mieszkańców starosta przasnyski.

Pozytywna relacja samorządu powiatowego i miejskiego  może wynikać z optymistycznych planów miasta Przasnysz, dotyczących budowy basenu i lodowiska, którą zapowiedziały władze miasta.

Wygląda na to, że staroście podoba się ten pomysł i plan, i z nadzieją oczekuje na jego realizację. Dlatego stara się w sposób szczególny ocieplić relacje z władzami miasta i nawiązać korzystną dla wszystkich współpracę z burmistrzem i samorządem miejskim.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora
Wydziału Rozwoju Gospodarczego,
Rynku Pracy, Promocji,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska

Foto: Urząd Miasta Przasnysz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments