Udało się zebrać wymaganą kwotę, by pomóc Pani Danusi i jej córce!

Świetna wiadomość na początek weekendu. Udało się zebrać wymaganą kwotę, by pomóc Pani Danusi i jej córce w remoncie domu. W akcję włączył się sam Krzysztof “Diablo” Włodarczyk, wielokrotny mistrz świata w boksie.

 

Pani Danuta otrzymuje niską emeryturę, a jej córka rentę socjalną. Budynek, w którym mieszkają nie spełnia podstawowych wymagań użytkowych. Brakuje w nim tego, co prawie każdy z nas posiada, kanalizacji, łazienki, wc, centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody. Jest to szczególnie uciążliwe zimą, ponieważ wc znajduje się na zewnątrz, a brak ciepłej wody utrudnia mycie, pranie oraz codzienne funkcjonowanie. Po odliczeniu wydatków na leki, żywność i bieżące potrzeby, rodzinie nie zostaje praktycznie nic, więc jakikolwiek remont jest dla nich nieosiągalny. Teraz, dzięki wielu darczyńcom, się to zmieni. Magiczny próg 60 000 zł został przekroczony, a datki nadal wpływają.

 

Radości nie kryją inicjatorzy akcji.

– Na pewno uda nam się zrobić więcej niż zakładaliśmy, wszystkie pieniądze wykorzystamy tak, aby Pani Danusia miała jak najlżej i mogła poświęcać czas tylko swoim dzieciom. Jej walka już skończona – Drużyna Mistrza się wszystkim zajmie – podsumowują organizatorzy zbiórki.

 

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nmb
nmb
16 dni temu

Teraz musimy pomóc Przasnyszance Pani Marcie K. i jej rodzinie

erop
erop
15 dni temu
odpowiada  nmb

Czy nadejda lepsze dni dla pani Marty K. i jej syna Rafała ?