Udało się zebrać środki na protezę dla Krzysztofa Modelskiego

Krzysztof Modelski zwrócił się z prośbą do ludzi dobrej woli, by pomogli mu sfinansować zakup protezy i tym samym ułatwili powrót do normalnego życia. Darczyńcy nie zawiedli.

 

Krzysztof Modelski, mieszkaniec Przasnysza w wyniku przewlekłego zapalenia szpiku kości, 4 sierpnia przeszedł operację, podczas której amputowano mu nogę na wysokości kości piszczelowej i strzałkowej. Obecnie jest w stanie poruszać się jedynie na wózku inwalidzkim.

Dzięki pomocy darczyńców, dziś może myśleć o poprawie warunków życia.

– Kochani nawet nie wiecie jaką czuję wdzięczność za okazane serce. Dzięki Wam moje życie będzie dużo sprawniejsze i lepsze. Dzięki Wam będę mógł samodzielnie funkcjonować. Dziękuję za wszystko – poinformował Krzysztof Modelski i dodał, że uzbieranie kwoty nie byłoby możliwe bez wsparcia jakiego okazali mu również: przyjaciel Paweł Nowotka, oraz Justyna Pogorzelska i Monika Modzelan.

 

Koszt protezy to 36 tysięcy złotych. Częściowe wsparcie na jej zakup pan Krzysztof otrzymał ze środków PFRON – 18 tysięcy zł, 3,5 tysiąca zł z NFZ. Brakującą kwotę ok. 15 tys. zł udało się uzyskać dzięki publicznej zbiórce.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments