Udało się! Zakończyła się zbiórka dla Szymonka Kozickiego. Zebrano ponad 1 851 000 złotych!

Sukcesem zakończyła się zbiórka na leczenie małego Szymona Kozickiego. Na koncie udało się zgromadzić ponad 1 851 000 złotych.

 

Szymon Kozicki to 5-letni chłopiec, który zmaga się z nowotworem złośliwym. Po leczeniu chemio- i radioterapią w Polsce, trafił do szpitala w Hiszpanii, w Barcelonie. Docelowo ma przejść tam immunoterapię.

– Immunoterapii jeszcze nie zaczęliśmy, mamy nadzieję jednak, że już niebawem to nastąpi – pisze pan Krzysztof i dodaje, że przed leczeniem konieczne jest wzmocnienie narządów po agresywnym leczeniu radioterapią.

– Po 2 ciężkich miesiącach wytężonej pracy zespołu lekarzy udało się wiele rzeczy unormować m.in. zwalczyć nadciśnienie. Szymuś nie mógł jeść, ponieważ układ pokarmowy był po radioterapii zniszczony. Od tygodnia proces ten odbywa się już normalnie, więc synek jest przeszczęśliwy, że znowu czuje smak w buzi. Następnym problemem było chodzenie. Szymusia kosztowało to dużo wysiłku, ale nie dawał za wygraną i wkładał dużo sił, aby stanąć na nogi. Jak wiecie niedawno przeszedł operację wycięcia woreczka żółciowego z powodu kamicy. Szybko doszedł do siebie – opowiada tata Szymka i dodaje, że do rozpoczęcia planowanej na wrzesień immunoterapii brakuje jeszcze badań kontrolnych.

– Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie, które nam dajecie. Trzymajcie za nas kciuki – pisze Krzysztof Kozicki.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jana
jana
26 dni temu

Chwała wszystkim organizatorom zbiórki i ofiarodawcom.Super

Ado
Ado
25 dni temu

Powtarzam to i powtarzać będę – co to za chory kraj, że takie zbiórki w ogóle muszą mieć miejsce. Przecież to wstyd i hańba, że państwowa ochrona zdrowia się tym nie zajęła i trzeba było ludzi prosić o pieniądze.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
25 dni temu
Reply to  Ado

Nie ma miejsca tutaj na takie komentery

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
25 dni temu
Reply to  Mieszkaniec

Prawda boli? Już to niedawno pisałem. Izba Dyscyplinarna – ponad miliard do zapłaty. Ostrołęka- kolejny miliard. Przykłady można mnożyć. A tu ludzie żebrają tak naprawdę o życie. Hańba wszystkim pisiorom. Taki Ziobro, który bawi się za nasze pieniądze, powinien w wolnej Polsce zostać puszczony w skarpetach. Za straty, które narobił. A i tak powinien być wdzięczny, bo w II RP by śmiecia rozstrzelali.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
25 dni temu

To ciebie powinni za ten jad obedrzec że skóry i posypać solą

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
25 dni temu
Reply to  Mieszkaniec

A nie napisałem prawdy?

M945
M945
23 dni temu

kuhva jezeli smiecie POpaprane z samej wierhuszki chodza po tym swiecie bez sadu a wczesniej na rzecz i z ramienia 3 szeszy rozkradaly kraj , 

a pusku jeszcze nagrody odbiera w postaci stanowiska to o czym POkemonie bredzisz?

’1500 Afer Platformy Obywatelskiej’

web.archive.org/web/20131126152802/https://niepoprawni.pl/blog/54/1500-afer-platformy-obywatelskiej

Magda
Magda
25 dni temu

Cudownie, że się udało!!! Teraz tylko życzę siły w dążeniu do zdrowia!!!