Uczniowie z Zarąb w III etapie konkursu InstaLogik

Piątka uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Zarębach zakwalifikowała się do III etapu konkursu matematyczno – informatycznego InstaLogik.

 

InstaLogik to bardzo popularny konkurs matematyczno – informatyczny, który jest skierowany do uczniów klas 4 – 8 szkół podstawowych.

– Konkurs realizowany jest w całości on-line. Każdy uczeń otrzymuje własne konto, na którym rozwiązuje zadania z dowolnego komputera (również w domu). Konkurs organizowany jest przez Placówkę Edukacji Informatyczno – Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, publiczną placówkę doskonalenia nauczycieli i adresowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki – informują organizatorzy.

 

Udział w nim wzięli także uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Zarębach. Zakwalifikowali się do III etapu.

– Z wielką przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do III etapu Ogólnopolskiego Konkursu InstaLogik. W drugim etapie sklasyfikowano 5007 osób. Do 3 etapu zakwalifikowano 2561 osób, z czego 2247 według klasyfikacji ogólnopolskiej, a 314 osób według dodatkowej klasyfikacji geograficznej. W drugim etapie naszą szkołę reprezentowało 12 uczniów – dodaje szkoła.

Do III etapu zakwalifikowali się:

  1. Patryk Niezgoda – ucz. kl. 4
  2. Błażej Kacprzyk – ucz. kl. 6
  3. Karol Brzostek – ucz. kl. 8a
  4. Radosław Kacprzyk – ucz. kl. 8a
  5. Bartłomiej Kulesza – ucz. kl. 8b

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
mieszkaniec
24 dni temu

Gratulacje dla uczniów oraz dla pani opiekunki

jan
jan
23 dni temu
Reply to  mieszkaniec

Bardzo ładnej opiekunki

BiS
BiS
23 dni temu

Pani Ciapek