Uczniowie z przasnyskiej „Dwójki” nagrywają teledysk do utworu Kuby Molędy

Dwunastu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Przasnyszu nagrywa „remake” do utworu „Mogę wszystko”. Teledysk będzie promował szkołę.

 

Miasto Przasnysz po raz kolejny przystąpiło do realizacji projektu muzycznego skierowanego do dzieci i młodzieży. Tym razem do udziału w muzycznej przygodzie zostali zaproszeni uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu, którzy odświeżą utwór „Mogę wszystko”, nagrany w 1997 roku przez grupę LO27.

Dwunastu uczniów wraz z burmistrzem Łukaszem Chrostowskim i Piotrem Jeronimem, dyrektorem przasnyskiej „Dwójki” nagrało w eMKa studio remake tego utworu. Zdjęcia do teledysku zostaną wykonane 20 stycznia w budynku szkoły.

 

– Teledysk będzie pełnił funkcję promocji szkoły oraz będzie kolejnym etapem edukacji muzycznej w szkołach podstawowych. W ciągu ostatnich 4 lat – ponad 100 dzieci od 6. roku życia miało okazję wejść do studia i nagrać profesjonalnie piosenkę z teledyskiem – wyjaśnia burmistrz.

Zwieńczeniem projektu będzie spotkanie dzieci i młodzieży z Kubą Molędą i dedykowany właśnie dla nich i mieszkańców miasta koncert.

– Spotkania z idolami z dzieciństwa są zawsze mocnym przeżyciem dla wszystkich. W Przasnyszu potrafimy to zrobić. Ja,  jako dziecko nigdy nie miałem takich możliwości.  Do wszystkiego musieliśmy dochodzić sami. Dziś w naszym mieście to standard. I tak będzie zawsze – dopóki będę miał na to wpływ. Odważnie stwierdzę, że Przasnysz jest najbardziej rozśpiewanym miastem w Polsce – a już na pewno z największą ilością projektów muzycznych dla dzieci i młodzieży – dodaje burmistrz Chrostowski.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments