Uczniowie z Krzynowłogi Wielkiej i Pościenia Wsi odwiedzili chorzelski ZSP

Zespół Szkół Powiatowych w Chorzelach po raz kolejny otworzył swoje drzwi dla tegorocznych ósmoklasistów. Tym razem w budynku pojawili się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Wielkiej oraz Szkoły Podstawowej w Pościeniu Wsi.

 

We wtorek, 4 kwietnia w Zespole Szkół Powiatowych im. Wł. St Reymonta w Chorzelach odbył się kolejny Dzień Otwarty. Tym razem udział w nim wzięli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Wielkiej oraz ze Szkoły Podstawowej w Pościeniu Wsi.

– Uczniowie uczestniczyli w spotkaniu z dyrekcją szkoły Anną Kostrzewą i Agnieszką Szymaniak. Następnie zwiedzili sale lekcyjne, specjalistyczne klasopracownie, halę sportową, siłownię i basen. Poznali warunki nauki i pracy. Odwiedzili naszych uczniów i nauczycieli – relacjonuje szkoła.

 

W ramach Dni Otwartych dla uczniów zorganizowano warsztaty, które przygotowali nauczyciele przedmiotów zawodowych, Monika Kłodowska i Patryk Szwejkowski. Powstały przepyszne desery.

– Na zakończenie pobytu w naszej szkole uczniowie obejrzeli filmik promocyjny oraz poczęstowali się deserkami przygotowanymi podczas warsztatów gastronomicznych. Bardzo dziękujemy uczniom z obu szkół za przyjęcie zaproszenia oraz dzisiejszą wizytę. Serdecznie dziękujemy pani dyrektor Henryce Tomaszewskiej i pani dyrektor Grażynie Tymińskiej za życzliwość i pomoc w organizacji pobytu uczniów klas 8 w ZSP Chorzele. Mamy nadzieję, że nasza oferta edukacyjna zainteresowała uczniów i wybiorą naszą szkołę w procesie rekrutacji – dodaje szkoła.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments