Uczniowie słuchali opowieści o dawnej przasnyskiej ,,Trójce”

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Przasnyszu spotykają się z emerytowanymi i zasłużonymi nauczycielami oraz pracownikami szkoły, by posłuchać opowieści z minionych lat.

 

Niedawno informowaliśmy, że w związku z przypadającą w tym roku 50. rocznicą istnienia Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Przasnyszu powstanie książka opisująca dawne lata i wydarzenia. Teraz z historią placówki mogli zapoznać się uczniowie szkoły.

– W związku ze zbliżającymi się uroczystymi obchodami 50-lecia naszej szkoły i w ramach projektu ,,Trójka łączy pokolenia” przybliżamy naszym uczniom historię szkoły od początków jej powstania. Jest to cykl spotkań z emerytowanymi oraz zasłużonymi nauczycielami i pracownikami szkoły. Spotykają się oni z naszą młodzieżą i opowiadają o funkcjonowaniu Trójki w minionych latach – informuje Szkoła Podstawowa nr 3 w Przasnyszu.

 

– Dzieci  podczas spotkania z zainteresowaniem wysłuchały ciekawych opowieści, trzech wspaniałych kobiet: Pani Elżbiety Kempisty, Pani Bogumiły Mocek i Pani Czesławy Górowskiej. Społeczność uczniowska serdecznie dziękuje za miłe odwiedziny oraz piękne i wzruszające historie – czytamy.

Akcja będzie kontynuowana do czasu obchodów 50-lecia szkoły, które odbędą się w październiku bieżącego roku.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sidewinder
Sidewinder
8 miesięcy temu

Kiedyś to chodziła normalna młodzież wychowaną w relacjach międzyludzkich nie to co teraz pokolenie emo

Hania
Hania
8 miesięcy temu

Jak ja chodziłam do tej szkoły to dla nas Nauczyciel był przyjacielem, mentorem , szanowany przez uczniów i rodziców, A co się dzieje obecnie. Żal słuchać i patrzeć na to wszystko.

Sławek
Sławek
8 miesięcy temu
Reply to  Hania

No dobrze, jedno pytanie w tej kwestii, kto jest temu winny, że tak się dzieje?

Gość
Gość
8 miesięcy temu
Reply to  Sławek

Na pewno wina Tuska 😉