Uczniowie z przasnyskiej „Trójki” zdawali egzamin na kartę rowerową

W czwartek, 1 czerwca policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu przeprowadzali egzamin na kartę rowerową.

 

Udział w nim wzięli uczniowie klas czwartych i piątych Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Przasnyszu.

– Uczniowie zdawali swój pierwszy egzamin, by stać się pełnoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego. Musieli najpierw zdać egzamin teoretyczny, a następnie praktyczny, który odbył się w miasteczku ruchu drogowego – informuje mł. asp. Ilona Cichocka, rzecznik prasowy przasnyskiej policji.

Dzieci wykazały się umiejętnościami jazdy na rowerze oraz wysokim poziomem wiedzy na temat przepisów ruchu drogowego.

 

– Wysoki poziom umiejętności jazdy na rowerze i solidna wiedza teoretyczna, pozwoliły uczniom zdać egzamin z wynikiem pozytywnym – dodaje rzeczniczka.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments