Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej biorą udział w olimpiadzie „Zwolnieni z teorii”

W Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu z inicjatywy uczniów biorących udział w olimpiadzie „Zwolnieni Z Teorii” zorganizowano zajęcia o tym, jaki wpływ różne osoby mają na młodzież.

– Spotkanie zorganizowali i przeprowadzili członkowie zespołu Poznajmy sie(bie): Michał Wiktorowicz z klasy 2a oraz dziewczęta z 2c – Michalina Winnicka, Patrycja Rasińska, Katarzyna Mordwa i Karolina Dylewska. Wspomogły ich panie Lidia Jeronim, szkolna psycholog, oraz Małgorzata Bobrowska-Ostaszewska, nauczycielka historii i WOSu – informuje szkoła.

Olimpiada „Zwolnieni z Teorii” to ogólnokrajowy konkurs, który umożliwia uczniom szkół średnich oraz studentom reagowanie na problem społeczny.

– Nasza szkoła może pochwalić się aktywnymi uczniami prowadzącymi projekt Poznajmy sie(bie), którzy zauważyli, że w dzisiejszych czasach młodzież z różnych powodów ma trudności w nawiązywaniu nowych znajomości i znalezieniem dla siebie hobby. Postanowili pomóc swoim rówieśnikom. Zamierzają organizować różnorodne spotkania, gdzie każdy będzie mógł poczuć się sobą, poznać nowych ludzi oraz znaleźć/rozwinąć zainteresowania – wyjaśnia LO.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments