Uczniowie „Jedynki” i „Trójki” na warsztatach poprowadzonych przez florystki. Prace będzie można nabyć na przasnyskim Jarmarku Bożonarodzeniowym

W Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi i w Szkole Podstawowej nr 3 odbyły się bożonarodzeniowe warsztaty, które poprowadziły florystki. Stworzone przez uczniów i ich opiekunów ozdoby, będzie można nabyć na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Przasnyszu. Dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

 

Uczniowie i ich opiekunowie wykonali świąteczne dzieła pod okiem doświadczonych florystek. Ozdoby zajmą szczególne miejsce na przasnyskim Jarmarku Bożonarodzeniowym w niedzielę, 17 grudnia. Dochód z ich sprzedaży zasili cele charytatywne.

„Inicjując te warsztaty przyświecała nam idea wspólnego czasu dzieci i ich rodzin – rodziców,  rodzeństwa, dziadków. Dziękujemy udało się to zrealizować, a widok wspólnie pracujących dzieci i dorosłych jest bezcenny” – relacjonuje Stowarzyszenie Arena Dobra i dziękuje: Ślubnym Aranżacjom „Joanna”, kwiaciarni Pieprz i Wanilia oraz Patrycji Wdowińskiej.

„To dzięki Wam mogły odbyć się te warsztaty, to Wy zechciałyście przekazać dzieciakom Waszą wiedzę i podzielić się Waszym talentem poświęcając swój czas. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, za przygotowane materiały i niesamowitą atmosferę jaką stworzyłyście” – przekazują członkowie SAD.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments