Uczestnik porannej kolizji na Szosie Ciechanowskiej z promilem alkoholu we krwi!

Dziś rano na ul. Szosa Ciechanowska w Przasnyszu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jak ustaliła policja, wyjeżdżający ze stacji benzynowej Gramax przasnyszanin nie ustąpił pierwszeństwa innemu mieszkańcowi miasta, który z kolei okazał się pijany.

 

Zgłoszenie o wypadku drogowym wpłynęło do policji po godzinie 8.00 rano. Jak poinformował nas asp. sztab. Krzysztof Błaszczak z KPP w Przasnyszu:

– Kierujący fordem mondeo mieszkaniec Przasnysza włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z hondą civic, którą kierował 21-letni mieszkaniec Przasnysza. Badanie stanu trzeźwości kierujących wykazało, że sprawca kolizji, kierujący fordem był trzeźwy, natomiast kierujący hondą 21-latek miał w organizmie blisko 1 promil alkoholu. Wobec tego na kierującego fordem nałożono mandat karny w wysokości 300 złotych za spowodowanie kolizji drogowej, natomiast młody uczestnik zdarzenia za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

Nietrzeźwy 21-latek trafił na badania do szpitala, ale okazało się, że przyczyną jego niedyspozycji okazał się wyłącznie alkohol, ponieważ nie odniósł żadnych obrażeń.


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Benek
Benek
4 lat temu

Nagrodę powinien dostać zamiast mandatu, w końcu zatrzymał pijanego.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
4 lat temu
Reply to  Benek

No to tak już nie działa. Kiedyś pijany z automatu był winnym wypadku. Dziś każdy odpowiada za swoje przewinienie.