Uczelnia Lingwistyczno – Techniczna w Przasnyszu otwiera nowy kierunek

Uczelnia Lingwistyczno – Techniczna w Przasnyszu otrzymała pozwolenie z Ministerstwa Edukacji i Nauki na kształcenie na kierunku „Zarządzanie”.

 

W ramach tego kierunku uczelnia oferuje kilka specjalności:

  • zarządzanie jakością,
  • zarządzanie kapitałem ludzkim,
  • zarządzanie w logistyce,
  • marketing i reklama,
  • rachunkowość i finanse.

 

– Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom lokalnego i krajowego rynku pracy, w odpowiedzi na potrzeby wykwalifikowanej, profesjonalnej kadry menadżerskiej, chcemy kształcić przyszłych ekspertów z zakresu zarządzania, ekonomii oraz finansów. Kierunek obejmuje zajęcia związane z marketingiem, logistyką, badaniem rynku oraz psychologią biznesu – informuje ULT Przasnysz.

Studia przygotowują do wykonywania zawodów w przedsiębiorstwach przemysłowych, zakładach produkcyjnych, centrach logistycznych, urzędach, pełnienia funkcji kierowniczych na poszczególnych szczeblach zarządzania. Gruntowne poznanie zasad funkcjonowania firm, analiza zachodzących w nim zjawisk, procesów gospodarczych i społecznych to kolejne z najważniejszych umiejętności nabytych w toku studiów.

 

Uczelnia zapewnia, że w ramach kierunku odbywać się będą inspiracyjne zajęcia biznesowe m.in. z menedżerami, kierownikami wyższego szczebla, specjalistami z zakresu logistyki, jakości, rachunkowości, finansów, HR, marketingu i reklamy.

– Popyt na wykwalifikowaną kadrę zarządzającą zawsze był duży a wraz z powstaniem nowych firm stale się zwiększa, dlatego podjęliśmy decyzję o uruchomieniu takiego kierunku – dodaje rektor ULT w Przasnyszu, dr Elżbieta Sternal.

Więcej informacji na stronie internetowej ULT Przasnysz.

 

ren


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments