Uczelnia Lingwistyczno – Techniczna w Przasnyszu nominowana do nagrody Lider Rozwoju Regionalnego 2019.

Uczelnia Lingwistyczno – Techniczna w Przasnyszu została zaproszona do aktywnego współtworzenia VII Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości – największego, mobilnego wydarzenia biznesowo – gospodarczego w Polsce. VII edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 24-25 października w Olsztynie.

Sukces poprzednich edycji, które zgromadziły ponad 2000 przedstawicieli świata nauki, biznesu i samorządu, zaowocował zaangażowaniem i ścisłą współpracą z takimi podmiotami, jak: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Parlament Europejski, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Cyfryzacji, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Politechnika Poznańska, Politechnika Gdańska. Polski Kongres Przedsiębiorczości dotyka najbardziej aktualnych tematów związanych z polską gospodarką.

W tym roku szczególny nacisk został nałożony na możliwość wykorzystania funduszy unijnych w ramach perspektywy 2014 – 2020 oraz spotkania z potencjalnymi inwestorami.  W związku z tym przygotowano szereg spotkań i konsultacji z ekspertami w dziedzinie pozyskiwania finansowania na rozwój i inwestycje. Zgromadzeni na wydarzeniu przedsiębiorcy, samorządowcy i przedstawiciele świata nauki będą mogli zgłębiać wiedzę na temat możliwości finansowania ich pomysłów na działalność badawczo – rozwojową, nowe inwestycje czy innowacje sprzyjające wzrostowi konkurencyjności.

Polski Kongres Przedsiębiorczości  to również doskonała okazja do nagrodzenia najwybitniejszych firm i instytucji, których działalność i osiągnięcia przełożyły się na nominację do nagrody Lider Rozwoju Regionalnego 2019. Władze Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Przasnyszu zostały zaszczycone nominacją.

Źródło wjso
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments