Z dwójką małych dzieci uciekał przed policją. W organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu.

Do skandalicznej sytuacji doszło wczoraj w Zalesiu (gm. Krasne). Policjanci z Posterunku Policji w Krasnem zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Ford Mondeo. Kierujący widząc zbliżających się do niego funkcjonariuszy gwałtownie ruszył z miejsca oddalając się w kierunku Makowa Mazowieckiego.

Policjanci podjęli pościg za uciekinierem. Z uwagi na fakt, iż kierujący nie reagował na sygnały dźwiękowe i świetlne policjanci kontynuowali pościg przez miejscowości położone w pow. makowskim. Do zatrzymania pojazdu doszło dopiero na jednej z posesji w miejscowości Romanowo (gm. Karniewo), gdzie kierujący zatrzymał pojazd, a następnie w pośpiechu opuścił go wraz z nieletnimi dziećmi.

Po zatrzymaniu i wylegitymowaniu kierującym okazał się być 38- letni mieszkaniec pow. makowskiego. W pojeździe razem z zatrzymanym mężczyzną podróżowały jego nieletnie dzieci w wieku 8 i 13 lat. Powodem tego, że podjął próbę ucieczki z miejsca kontroli  był fakt, że w swoim organizmie posiadał  1,5 promila alkoholu. Teraz odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za niezatrzymanie się do kontroli drogowej.


Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mar-O
Mar-O
4 lat temu

Idiota powinni takiego pozbawić praw do dzieci