Uciekał przed policją, bo nie miał uprawnień

Policjanci z Posterunku Policji w Krasnego po pościgu zatrzymali mieszkańca gm. Krasne, który uciekał przed nimi, ponieważ nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Do zdarzenia doszło w piątkową noc (06.01.br.). Policjanci pełniący służbę w Krasnem na ul.Mickiewicza postanowili około godz.03:05 zatrzymać do kontroli szare BMW. Kierowca jednak nie zareagował na znaki dawane przez policjantów, przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci natychmiast podjęli pościg za jadącym szybko BMW. Dopiero na leśnej drodze prowadzącej do Kurówka funkcjonariusze zatrzymali autu. Kierujący pojazdem 55 letni mieszkaniec gm. Krasne był trzeźwy, jednak jak oświadczył policjantom od kilku lat ma zatrzymane uprawnienia do kierowania , z tego powodu nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i postanowił uciekać. Jak się okazało pasażerami uciekającego bmw byli dwaj nietrzeźwi mężczyźni , mieszkańcy gm. Krasne, jeden z nich był właścicielem pojazdu.

55 latek przed sądem odpowie za kierowanie pojazdem bez wymaganych uprawnień, natomiast 26 letni właściciel auta za udostępnienie pojazdu osobie nieposiadającej uprawnień do kierowania.

Autor: nadkom.Ewa Nowak
KPP w Przasnyszu

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments