Twoje biuro w nowoczesnym biurowcu

Moment, w którym nasza firma jest na tyle rozwinięta, że wymaga przeniesienia się do biura, jest prawdziwie magiczny. Wreszcie otwierają się przed nami szerokie wody, mamy możliwość znalezienia i zagospodarowania idealnej przestrzeni dla naszych potrzeb i potrzeb obecnych i przyszłych pracowników.

 

Nowe biuro jest ekscytujące i otwiera przed nami drzwi, w sensie metaforycznym i dosłownym, do kolejnego etapu. Dlatego też wybór przestrzeni biurowej powinien być przemyślany – w końcu szukamy miejsca, które będzie naszym domem na lata. Co oferują nam nowoczesne biura w biurowcach?

 

Klasa, prezencja, czyli nowoczesne budownictwo

Wizerunek jest wszystkim w biznesie, gdyż stanowi on fundament, na którym można budować zaufanie. Nie jest też żadnym sekretem, że siedziba firmy również odgrywa przy tym niemałą rolę – firma w biurowcu to poważna spółka, która zajmuje pewną stabilną pozycję na rynku. Jak jest w rzeczywistości wiemy najlepiej sami, jednak dobre wrażenie potrafi zmienić wiele. Poważny adres będzie dla potencjalnych klientów sygnałem, że jesteśmy godnymi partnerami biznesowymi.

Nowoczesne biurowce oferują nam pod tym względem dodatkowy atut – świetną prezencję. To ważny element określający status firmy, dlatego przy poszukiwaniu odpowiedniego biura warto zwracać na to uwagę. Nowoczesne budownictwo skupia się wokół motywów roślinnych i innych, które nawiązują do natury. Takie projekty tworzą piękną i luksusową przestrzeń, przyjazną dla wszystkich, którzy wejdą do budynku.

 

Źródło: https://gdanskibc.pl/

 

Biurowe sprawy

Coraz częściej kompleksy biurowe przestają być tylko miejscem pracy, a zaczynają przekształcać się w małe centra pracy i rekreacji. W nowoczesnych biurowcach czekają na nas siłownie, kluby fitness oraz sklepu usługowe, kawiarnie czy restauracje. Warto z pewnością wybrać na siedzibę firmy biurowiec, który posiada przedszkole. W takich obiektach znaleźć też możemy zielone tarasy czy dziedzińce, które stanowią świetnie miejsce dla pracowników do relaksu i regeneracji sił, a także do celebrowania wspólnie ważnych i mniej ważnych okazji. Biuro przestaje być tylko i wyłącznie miejscem, gdzie przychodzimy pracować – staje się przestrzenią dla ludzi i ich spraw.

 

Źródło: https://gdanskibc.pl/

 

Jak dojadę? Czyli dobra lokalizacja

Oczywiście punktem istotnym na naszej liście priorytetów przy poszukiwaniach biura powinna być też jego lokalizacja. Tutaj również wygrywają biurowce, które mieszczą się zazwyczaj w atrakcyjnych biznesowo lokalizacjach. Ważne, by nasze biuro oferowało łatwą komunikację, dlatego powinniśmy rozglądać się za przystankami tramwajowymi, autobusowymi, kolejowymi czy metrem.

Niemałą rolę odgrywa również sama okolica. Dobrze, jeśli w pobliżu znajdziemy różne sklepy czy knajpy z dobrym jedzeniem, jeszcze lepiej, gdy okolica jest zielona i przyjazna dla rowerzystów. Dzięki tym udogodnieniom będziemy stanowili dobrą konkurencję na rynku pracy, a nasz prestiż z pewnością się podniesie.


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments