,,Turniej Niepodległości” o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele.

Z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w całym kraju odbyły się liczne uroczystości, począwszy od mniejszych inicjatyw o lokalnym charakterze, po szeroko zakrojone obchody państwowe.

Wpisując się w ramy patriotycznego święta, a zarazem realizując założone cele Lokalnego Animatora Sportu w Chorzelach zorganizowano turniej piłkarski dla amatorskich drużyn, którego motywem przewodnim było wspólne świętowanie polskiej niepodległości w duchu sportowym.

Turniej pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele Beaty Szczepankowskiej odbył się na boisku Orlik, w blasku jupiterów, dla każdego piłkarza stanowił wyjątkowe przeżycie. Blisko 70 uczestników, reprezentujących lokalne drużyny składające się z mieszkańców danej miejscowości rywalizowały o tytuł najlepszego zespołu turnieju.

Siedem drużyn rozgrywało mecze systemem każdy z każdym, po rozegraniu 21 emocjonujących meczy pierwsze miejsce zdobyła drużyna Połoni w składzie: Daniel Skała, Mateusz Olber, Łukasz Bors, Jakub Antosiak, Krzysztof Antosiak, Kacper Kaczyński,Filip Więcek, Arkadiusz Piórkowski,Łukasz Sędrowski,Tomek Zalewski, Dawid Wilga.

Wydarzenie zakończyło się pełnym sukcesem organizacyjnym oraz tortem Niepodległościowym dla wszystkich uczestników.

Źródło UM Chorzele
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments