Trzy przypadki koronawirusa w powiecie ostrołęckim.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrołęce poinformował przed chwilą, że zwiększyła się liczba osób zakażonych koronawirusem w powiecie ostrołęckim. Obecnie chorobę zdiagnozowano u trzech osób, a trzy kolejne są hospitalizowane w związku z podejrzeniem.

 

Powiat ostrołęcki

Stan danych na godzinę 13.00 w dniu 22.03.2020.

  • liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 562
  • liczba osób objętych kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego: 12
  • liczba osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19: 3
  • liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim: 3

Województwo mazowieckie

Stan aktualny na dzień 21 marca 2020 godzina 16.00.

Województwo mazowieckie:

  • liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym: 8 266
  • liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową: 5 039
  • liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19: 406
  • liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim: 126

W ciągu ostatniej doby: objęto kwarantanną 1 028 osób, a 828 osób objęto nadzorem epidemiologicznym.

W ciągu ostatniej doby od ostatniego meldunku przybyło 19 potwierdzonych przypadków zachorowań do godziny sporządzenia niniejszego komunikatu.


 

Źródło PSSE
guest
3 komentarzy